High quality replacement adapter for Lenovo ADLX65YCC3A (65W)
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
  • SKUAEEAD215
  • ConditionReplacement, Brand New
  • Input100-240V~1.6A 50/60Hz
  • OutPut20V-3.25A
  • Power65W
  • ConnectorUSB-C
  • Warranty12 months
  • AvailabilityIn Stock
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
Adapter for Lenovo ADLX65YCC3A
  • SKUAEEAD226
  • Input100-240V~1.6A 50/60Hz
  • OutPut20V-3.25A
  • Power65W
  • ConnectorUSB-C
  • Warranty12 months
  • AvailabilityIn Stock
Product Features
Powerful High-grade AC Adapter
100% compatible, safe and reliable, fast Charging
This new Lenovo ADLX65YCC3A replacement adapter has the following characteristics.
Why Buy From Us?
Trust comes from quality and service
100% Secure Payment
Fast Shipping
30 Days Money Back Guarantee
12 Months Warranty
High Quality and Low Price
Compatible Adapter Part Numbers
Compatible Device Models
Shipping Methods
Payment Methods
We Accept Payment Methods
PayPal PayPal
Payments by Paypal, NO Paypal account required. Paypal is safe and free for buyers.
Credit Card Credit Card
VISA, MasterCard, American Express, JCB, Diners Club, Maestro & Laser Card, etc.
Note:
FAQs
Q: What should I pay attention to when using the adapter?
Q: What should I do if my adapter fails?
3 Check the cable: Observe the adapter's cable for obvious damage, breaks, or wear.
6 If none of the above steps can solve the problem, you can Contact Us for help.
Q: How do I know if this adapter is compatible with my device?
A: Just focus on the output parameters and connector type(or size). The output voltage should be the same as your original adapter or within 1V, and the output current should be slightly greater than or equal to your original AC adapter for Lenovo ADLX65YCC3A. As for the connector type, make sure it can be plugged into the charging port of your device. If you are unable to determine the connector size, please Contact Us to let us know your device model.